0€
3000000€

Právne a daňové poradenstvo

V dnešnom svete odhalíte nečestného obchodného partnera ťažko. Preto pri akýchkoľvek pochybnostiach o technickom stave bytu či domu, akejkoľvek právnej nejasnosti či inej závade tento problém ihneď riešime. Aj po realizácii obchodu prostredníctvom našej kancelárie sa na nás môžete pokojne kedykoľvek obrátiť. Disponujeme širokou databázou špecialistov, ktorí nám pomáhajú ochrániť vás pred akýmkoľvek problémom spojeným s nákupom či predajom reality.

Súdni znalci – pomáhajú nám oceňovať nehnuteľnosti najmä pri hypotekárnych úveroch, ktoré klientom zabezpečujeme. V prípade, ak si nie ste istí trhovou cenou objektu o ktorý máte záujem, náš maklér Vám dohodne stretnutie s nezávislým znalcom, ktorý stanoví cenu objektu.

Stavební inžinieri, architekti, geodeti – v prípade akýchkoľvek pochybností o technickom stave nehnuteľnosti spolupracujeme z odborníkmi, ktorí Vám prezradia podrobnosti o technickom stave bytu či bytového domu, ktoré laik nemusí odhaliť. Rovnako Vám radi zabezpečíme konzultáciu s architektom či geodetom.

Spoločnosti poskytujúce rekonštrukčné práce – Nájsť korektného partnera, ktorý Vám poskytne plnohodnotné služby v oblasti rekonštrukcií vášho nového bývanie je niekedy problém. Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme vybrať skutočných odborníkov.

Daňoví poradcovia – plánujete prenajímať byt či dom? Špecialisti na dane a účtovníctvo Vás zorientujú v problematike a poskytnú základné informácie ešte pred tým, ako začnete konať.

Finanční sprostredkovatelia – nezávislí finanční agenti sprostredkujúci hypotekárne úvery, spotrebné úvery či iné typy pôžičiek Vám pomôžu vyriešiť váš problém s financovaním výstavby, kúpy či rekonštrukcie. Podrobnosti nájdete v sekcii Finančné poradnestvo.